ظروف استوانه ای طلقی (بانکه ای)

ظروف طلقی  استوانه ای تولیدی توسط شرکت بسته بندی صدف پلاستیک آذر از جنس PVC  (Poly Vinyl chloride) می باشد. این مجموعه برای تولید ظروف از تکنولوژی اولتراسونیک ومواد اولیه درجه یک استفاده می کند.

ویژگی ها

اندازه: شرکت بسته بندی صدف پلاستیک آذر می تواند ظروف مورد نیاز مشتریان خود را در اندازه های سفارشی با قطرهای ۸۸، ۱۲۰، ۱۳۵، ۱۴۷، ۱۵۶ میلی متر و ارتفاع ۸۰ تا ۲۴۰ میلی متر تولید نماید که این تنوع در تولید باعث شده است تا بتواند پاسخگوی درخواست اکثر مشتریان خود باشد.
استحکام: دقت در فرآیند تولید و استفاده از دستگاه های مدرن توانسته است استحکام  خوبی به ظروف تولیدی شرکت ببخشد تا مشتریان از فرآیند حمل تا محل مصرف کننده نهایی و روی هم چیده شدن محصولات شان در قفسه فروشگاه ها اطمینان خاطر داشته باشند.
شفافیت: یکی از نکات مثبت بسته بندی طلقی شفافیت آن است. مصرف کننده علاقه مند است محتویات محصول را قبل از خرید مشاهده نماید. استفاده از بسته بندی طلقی می تواند حس اطمینان و آرامش را در مورد خرید محصول، به مصرف کننده القا کند.
قیمت: ظروف PVC  در مقایسه با ظروف کریستالی در حجم برابر، قیمت مناسب تری دارند و در شرایط یکسان باعث کاهش قیمت نهایی محصول و ترغیب مشتری به خرید محصول شما نسبت به محصول مشابه را دارد.
وزن: ظروف PVC  وزن کمتری نسبت به ظروف کریستالی و PP دارند ولی نسبت به بسته بندی مقوایی سنگین تر می باشد که این وزن بیشتر، نسبت به استحکام وظاهر مناسب قابل چشم پوشی است.
حجم: ظروف طلقی می توانند نسبت به اندازه (قطر و ارتفاع) از ۴۰۰ تا۵۰۰ cm2  حجم داشته باشند که می تواند طیف وسیعی از وزن های مورد نظر تولیدکنندگان جهت بسته بندی را فراهم نماید.
کف و درب ظروف: کف ظروف تولیدی می تواند به صورت قوس دار یا صاف باشد. در صورت درخواست مشتری امکان ایجاد نام یا آدرس وب سایت به صورت برجسته بر روی درب ظروف امکانپذیر است.
رنگ ظروف: ظروف تولیدی عموما شفاف و بی رنگ است ولی در صورت سفارش مشتری امکان تولید ظروف رنگی (تیراژ مناسب و موجود بودن رنگ درخواستی) وجود دارد.
چاپ بر روی ظروف: با استفاده از تکنولوژی جدید، شرکت  بسته بندی صدف پلاستیک آذر اقدام به چاپ اختصاصی هر شرکت بر روی ظروف می نماید که  این چاپ مزایای بیشتری نسبت به لیبل کاغذی دارد، از جمله زیبایی محصول نهایی، ماندگاری برند شرکت بر روی ظروف، کاهش هزینه بسته بندی و صرفه جویی در زمان بسته بندی  و کاهش نیروی انسانی را می توان نام برد.

مشخصات فنی

ارتفاع: از۸۰ الی ۲۴۰ میلی متر

قطر: در قطرهای ۹۰-۱۲۰-۱۳۵-۱۴۷- ۱۵۶ میلی متر

چاپ: براساس درخواست و طرح مشتری

موارد کاربرد ظروف:
۱٫    مواد غذایی نظیر شکلات ، تافی، لواشک، پشمک، کانفت، چای، نسکافه، میوه خشک، حبوبات، گیاهان دارویی و…
۲٫    مواد بهداشتی و آرایشی مانند صابون و…
۳٫    منسوجات و پوشاک نظیر حوله و البسه
۴٫    اسباب بازی
۵٫    لوازم تحریر

ظروف استوانه ای ساده